„Knauf“ seminarai nuo 2012 m. iki dabar

Nuo 2012 metų statybos ir architektūros specialistams organizuojami „Knauf“ seminarai per pastaruosius aštuonerius metus ne tik išplėtė savo programą, lankomų miestų sąrašą, bet ir beveik 8 kartus padidino dalyvių skaičių.

Kiekvienais metais vis didesnio susidomėjimo sulaukiantys seminarai yra skirti pristatyti statybų naujoves, supažindinti dalyvius su naujausiomis sistemomis ir darbo metodais.

Pernai „Knauf“ kartu su partneriais seminarus organizavo net 7 Lietuvos miestuose ir sulaukė didžiulio pasisekimo – rekordinio dalyvių skaičiaus. Seminarus aplankė daugiau nei 2,5 tūkst. statybų profesionalų.

Lyginant su pirmais seminarais, organizuotais 2012 metais, tik 3 miestuose ir sulaukusių vos 335 dalyvių, pasikeitė ne tik renginių mastas, bet ir jų turinys. Pradėjus nuo kelių teorinių paskaitų, dabar „Knauf“ seminaruose daugiau dėmesio skiriama praktiniams patarimams. Tokiu būdu dalyviai gali įsigilinti į įvairių sistemų įrengimo darbų principus, išbandyti medžiagas ar kartu su ekspertais išspręsti dažniausiai kylančias problemas.