„Knauf“ seminarai nuo 2012 m. iki dabar

Nuo 2012 metų statybos ir architektūros specialistams organizuojami KNAUF seminarai per pastaruosius aštuonerius metus ne tik išplėtė savo programą, lankomų miestų sąrašą, bet ir beveik 8 kartus padidino dalyvių skaičių.

Kiekvienais metais vis didesnio susidomėjimo sulaukiantys seminarai yra skirti pristatyti statybų ir vidaus apdailos naujoves, supažindinti dalyvius su naujausiomis produktų sistemomis ir darbo metodais. 2020 metų renginiai nuo ankstesnių seminarų skyrėsi naujais, netradiciniais ir interaktyviais stendais – buvo įrengtas ne tik specialus akustinis tunelis, cementinės plokštės atsparumą vandeniui demonstruojanti instaliacija, bet ir siūlyta akustiką patirti 4D realybėje.

Šiais metais seminaruose buvo sulaukta ypač daug klausimų parodų erdvėje, kur buvo pristatomi KNAUF sisteminių sprendimų stendai.  Čia daugiausia teirautasi apie gipsinių tinkų panaudojimą drėgnose patalpose, terasų ir balkonų įrengimo sistemas, kaip taisyklingai glaistyti paviršius mechanizuotu būdu bei montuoti gipskartonio plokštes.

Lyginant su pirmais seminarais, organizuotais 2012 metais, tik 3 miestuose ir sulaukusių vos 335 dalyvių, pasikeitė ne tik renginių mastas, bet ir jų turinys. Pradėjus nuo kelių teorinių paskaitų, dabar KNAUF seminaruose daug dėmesio skiriama ir produktų sistemų ekspozicijai. Tokiu būdu dalyviai gali įsigilinti į įvairių sistemų įrengimo darbų principus ar kartu su ekspertais išspręsti dažniausiai kylančias problemas.